שכפול שלט לרכב- איך עושים זאת?

במהלך היום אנו עוברים בין מקומות שונים ועושים פעולות רבות כך שהיום הוא אינטנסיבי מאוד. בין לבין אנו עלולים לאבד את השלט לרכב, לשכוח אותו במקום כלשהו ולא נדע היכן, הוא עלול ליפול לנו מהתיק ועוד סיטואציות שיגרמו לנו לאבד אותו. מה עושים במצב בו איבדנו את השלט לרכב? כיצד מבצעים שכפול שלט לרכב ומי מבצע זאת?

מי מבצע את השכפול?

שכפול שלט לרכב, בדומה לשכפול שלט של שערים חשמליים וגם פתרון כל בעיה הקשורה למפתחות הרכב ומערכות שלט לרכבההתנעה שלו, מתבצעת על ידי מנעולן רכב שהתמחה בכך. כאשר אתם מחפשים מנעולן רכב לביצוע המשימה כדאי לבדוק אותו על פי מספר פרמטרים: יש לבדוק כי בידיו ישנה תעודת יושר מהמשטרה- מסמך חשוב לכל הקשור בתחום רגיש כמו מנעולנות לסוגיה. בדקו כי המנעולן עבר קורס מנעולנות תוך התמחות בתחום הרכב וקיבל היתר מהמשטרה לביצוע שכפול שלט לרכב, שחזור מפתחות לרכב ופעולות דומות נוספות. בדקו כי המנעולן עובד באזור מגוריכם ויוכל להיות זמין עבורכם כשתצטרכו וכמובן שיש בידיו הכלים המתאימים והטובים ביותר בכדי לשכפל את השלט. היום, בניגוד לעבר, זו אינה פעולה פשוטה ודורשת את המכונה המתאימה ואת הידע המתאים.

היכן לחפש מנעולן?

את המנעולן שיבצע שכפול שלט לרכב ניתן למצוא במספר דרכים. האחת היא לבדוק מול חבריכם האם מישהו מהם היה זקוק לשירות דומה ויכול להמליץ על מנעולן. דרך אחרת היא אתרים רציניים המפרסמים בעלי מקצוע לאחר שאלה הציגו בפני האתר תעודת יושר מהמשטרה וגם תעודה מקצועית כך שהם ערכו עבורכם סינון מקצועי. ניתן גם לבדוק בפורומים העוסקים בנושא- היום הכל ניתן למצוא ברשת.

כיצד מתבצע שכפול שלט?

שכפול שלט לרכב אינו פשוט כפי שהיה בעבר ממש כפי ששכפול מפתחות אינו פשוט עוד. המפתח או השלט מחוברים למערכת אלקטרונית כך ששכפול חובבני לא יעבוד עוד. הכלי לשכפול השלט נקרא מנתח טווח או בשמו הלועזי spectrum analyzer המנעולן יפתח את השלט בעזרת מברג ויעביר את המנתח על השלט הפתוח. מעבירים את השלט לטווח המתאים בו הוא עובד, כ- 355 קילוהרץ. התאמת טווח השלט לטווח המנתח תאפשר לשכפל את השלט.