צבע רכב

מתלבטים איזה צבע רכב לבחור ? הגעתם למקום הנכון!

רכבים בצבעים שוניםאם אתם עומדים לפני רכישת רכב חדש בין אם מדובר ברכישת רכב ליסינג, רכב מיבואן , רכב יד שניה או קבלת רכב חברה, לבטח אתם תוהים איזה צבע רכב הכי כדאי לכם לבחור, שהרי הרכבים מגיעים במגוון דגמים וצבעים וכל צבע נראה אחרת. אין דין פיאט פונט ירוקה כדין ולוו לבנה או מרצדס שחורה, כל אחת מהאמורות לעיל משדרת משהו אחר ומעניקה לבעליה תחושה אחרת.
להלן סקירה קצרה של צבעי רכבים

 

  • רכב שחור – אם אתם צריכים לבחור רכב חברה או רכב מחברת ליסינג והוצע לכם רכב בצבע שחור, ראשית הרגישו מוחמאים שכן סביר להניח שהאדם שמנסה למכור לכם את הרכב רואה בכם דמות סמכותית בעלת מעמד ויוקרה שצריכה להפגין זאת לסביבה. רכב שחור הוא סמל למעמד וכוח ולכן מתאים במיוחד לגברים, אנשי עסקים ובני המעמד הגבוה ומעלה.
  • רכב אדום – אם התעניינתם אצל חברת ליסינג בנוגע לרכישת רכב ליסינג ואיש המכירות הציע לכם רכב אדום סביר להניח שהוא רואה בכם דמות מיוחדת ושונה מהרגיל, דמות שצריכה לבלוט ולהבליט כי יש לה. רכב אדום משדר בטחון עצמי גבוה, שוני ומיוחדות מהסביבה רכב אדום מתאים לנשות עסקים ולגברים שמאוד בטוחים בעצמם.
  • רכב ירקרק – מכל צבעי הרכב השונים שניתן לראות על הכביש, רכב ורוד, רכב ירקרק, רכב בגוון תכלת מגניב, הרכב הירקרק הוא השכיח ביותר. אנשים שמבקשים לנהוג ברכב ירקרק בוחרים בצבע הירוק על גווניו מכמה סיבות: כי הם אוהבים את הצבע, כי הם רוצים להיות שונים וכי הם לא רוצים להיות שונים מידי. רכב ירקרק משתלב בכביש בצורה מצוינת הוא בולט וגורף מחמאות אבל לא משדר מוחצנות ואמיצות יתר.
  • רכב ורוד – רכב ורוד ויחד אתו גם צבעי רכבים אחרים כמו כתום למשל מתאים לנשים שאוהבות את תחושת המוחצנות, שאוהבות שרואים ומבחינים בהם גם כשהן מסוגרות בתוך רכב, נדיר יהיה למצוא רכב וורוד שבעליו הוא גבר חסר בטחון או אישה ביישנית הסיבה היחידה לרכישת רכב בצבע שכזה צריכה להיות טמונה באופייה של הנהגת.
  • רכב לבן – לצד הרכבים המגוונים קיימים הרכבים הסטנדרטיים כמו הכסוף והלבן מדובר ברכבים בצבעים סטנדרטיים לא מתבלטים אם כי ניתן לאמור כמעט באופן מובהק שהרכב הלבן מעיד פחות על יוקרה מאשר רכב כסוף ולא רק בשל שמם.

לבסוף, זכרו כי לא משנה באיזה רכב תבחרו תמיד ניתן לגשת למוסך השכונתי ולבצע צביעת רכב בהתאמה אישית לפי כל צבע שתרצו.