ליסינג לעסקים

מעוניין לדעת מה הוא ליסינג לעסקים? למי הוא מתאים? ומתי כדאי לבצע אותו? כל המידע אודות ליסינג לעסקים באתר רכב-ליסינג.

אודות ליסינג לעסקים.

כל בעל עסק יודע כי על מנת למשוך אליו עובדים איכותיים וטובים, הענקת רכב אישי לכל עובד היא הכרחית וחיונית.
בעבר הענקת רכב אישי לעובד הייתה מנת חלקם של החברות הגדולות בלבד, אלו היו מחזיקות צי רכבים גדול ומחלקות לכל עובד בעמדה בכירה רכב צמוד עם הוצאות אחזקה, תיקונים ושירותים נלווים.
ברבות השנים, עת התפתחה התופעה של חברות הליסינג, חברות הרוכשות את הרכבים מהיצרן בתשלומים.

נפוץ במיוחד צמד המילים ליסינג לעסקים, השילוב של הענקת רכב אישי לכל עובד דרך חברת ליסינג.
הודות לשירותי ליסינג לעסקים, בעלי חברות ועסקים אינם צריכים לרכוש רכבים ולהחזיק צי רכבים, כל שעליהם לעשות הוא לסגור על עסקת ליסינג בתנאים כאלה ואחרים, אל מול חברת ליסינג ייעודית ולהעניק רכב אישי לכל עובד.  על קורא המאמר לדעת כי קיימות מספר סוגי עסקאות ליסינג העקריות שבינהן הן : עסקת ליסינג מימוני, עסקת ליסינג תפעולי ועסקת ליסינג משולב, כאשר כל חברת ליסינג רשאית להרכיב עסקאות כאוות נפשה.

הענקת רכב אישי לכל עובד דרך חברת ליסינג, למעשה פותרת את המעסיק מלהיות אחראי בצורה כלשהי עבור הרכב. העובד מקבל תלוש חודשי מידי חודש בחודשו ממנו יורדים התשלומים לחברת הליסינג, דבר זה מוסכם על העובד מבעוד מועד.

145192057

יתרונות ליסינג לעסקים

לביצוע עסקת ליסינג לעסקים יתרונות רבים

  • עובדים מרוצים- ביצוע עסקת ליסינג לעסקים זו למעשה הדרך של המעסיק לגרום לעובד להיות מרוצה- עובדים שמקבלים רכב ממקום העבודה נחשבים מרוצים יותר מעובדים אחרים.
  • עובדים שקל להם להגיע לעבודה – מקום עבודה שעובד טוב ומביא תפוקה, הוא מקום עבודה בו העובדים מגיעים בזמן. הסדר רכב ליסינג לעסקים, מאפשרים למעסיק לדאוג לרכב אישי לכל עובד ובכך להקל את דרכי ההגעה של העובד למשרד.
  • מיתוג ומחשבות חיוביות – עובדים שמקבלים רכב ממקום עבודתם, נחשבים לעובדים מרוצים, קבלת רכב ליסינג לעסקים גורם לעובד לחשוב דברים טובים על מקום העבודה ולספר עליו לחבריו, בדרך זו העובד משמש כאיש יחסי ציבור עבור מקום העבודה ודואג למיתוג חיובי לעסק ולארגון.