טסט לרכב

אודות טסט לרכב

כל בעל רכב יודע כי אחת לשנה על הרכב לעבור בשלום בדיקת טסט לרכב, בדיקת טסט לרכב היא הכרחית וחיונית לצורך קבלת אישור נסיעה עם הרכב על הכביש.

טסט שנתיכאשר מדובר ברכב חדש לו אלו השנים הראשונות בהם הוא בנסיעה על הכביש, בעל הרכב לרוב לא יהיה מודאג במיוחד בכל הנוגע למעבר טסט לרכב בהצלחה. הבעיה האמתית מתחילה בעת שמדובר ברכב המרבה בנסיעה בכבישי ישראל, רכב שעבר כבר תקלה או שתיים, רכב שבעליו יהיה שרוי בתדהמה אם הוא יגלה בוקר אחד, שרכב לא מתניע.

מלבד הפחד שמא הרכב לא יעבור את הבדיקה, בדיקת טסט לרכב במכוני הרישוי היא לרוב מאורע לא נעים ובטח שלא נוח, התור במכוני הרישוי ארוך כאורך הגלות, הניירת והטפסים שעל הנהג להביא עמו מייגעים ומעייפים ובנוסף לא אחת יהיו בעלי רכב שיטענו שהעובדים במכוני הרישוי נתפסים לקטנות ואינם מתאפיינים בארגון וסדר מופתיים
בעל רכב יקר לפנייך מספר טיפים שיקלו עליך את המפגש השנתי עם מכון הרישוי בכלל ומבחן טסט לרכב בפרט.

  • מכון רישוי בקרבת מגורים – ראשית בחר מכון רישוי בו אתה מעוניין להעביר את הרכב טסט (בכל רחבי הארץ קיימים מעל ל50 מכוני רישוי מוסמכים ), קח בחשבון שבדיקת טסט לרכב אורכת זמן וצפוי תור במקום ולכן מראש העדף מקום שנמצא בקרבה גיאוגרפית אל ביתך הפרטי או מקום העבודה שלך. בנוסף בקש המלצות מקרובי משפחה וחברים אודות מכון רישוי איכותי וטוב המבצע בדיקות טסט לרכב בצורה מקצועית, אך יחד עם זאת יעילה ומהירה. ייתכן ותגלה כי בעיר הסמוכה מבצעים טסט לרכב בחצי מהזמן והנסיעה לשם תשתלם לך/
  • הגיעו מוכנים – לפני הנסיעה אל מכון הרישוי לצורך ביצוע טסט לרכב, בצעו את ההכנסות הנדרשות. הכינו את כל הטפסים הרלוונטיים שלמו אגרת רישוי כראוי ובדקו שכל תעודות הביטוח תקפות. בנוסף ערכו בדיקה מקדימה לכל האביזרים הנלווים אותם צריך להחזיק ברכב, בדקו שיש לכם אפוד זרחני, משולש אזהרה, מגבה רכב ועוד בדקו שכל אביזרי הרכב שצריכים להיות ברכב תקינים ומוכנים לשימוש. חשוב מאוד לבדוק את תקינות הרכב באופן עצמאי לפני מבחן הטסט במכון הרישוי, באם גיליתם תקלה כזו או אחרת, גשו לתקן אותה ואל תחכו לבוחן הרכב שישלח אתכם לתיקון, באמצעות תיקון עצמאי תחסכו לעצמכם זמן יקר.

זכרו בדיקת טסט לרכב לא חייבת להיות מאורע לא נעים, הרשמים שלכם מהטסט תלויים במידה רבה ביחס שלכם ובמידת ההתארגנות.
במידה ותגיעו מוכנים לטסט, במידה ואתם מסודרים, חותמים על טפסים בזמן, מחזיקים בכל הציוד הנלווה ובמידה והרכב שלכם אכן תקין- תוכלו לסיים את בדיקת הטסט תוך זמן קצר.

לחזרה לעמוד הבית  – רכב ליסינג  לחץ כאן!