מוסך לרכב

איך בוחרים מוסך לרכב

כל רכב בין חדש ובין ישן צריך אחת לתקופה לעבור בדיקה מקיפה אצל מוסך רכב מורשה. הבדיקה התקופתית חשובה במיוחד לצורך קבלת היתר המשך נהיגה על הכביש.
מרבית בעלי הרכבים בישראל בוחרים מוסך לרכב על פי מחירים, ככל שהמוסך זול יותר כך הוא מבוקש יותר אך מקור ההעדפה על פי המחיר הוא שגוי.

טיפול במוסךלגובה שכר העובדה אותו גובים המוסכים השונים ישנה סיבה מהותית, באם המוסך שלכם הינו מוסך מורשה, הוא רשאי להשתמש רק בחלקי חילוף מקוריים ואלה כאמור יקרים. מוסך זול סביר להניח שמשתמש בחלקי חילוף ישנים אותם הוא גנב או לקח מרכבים אחרים שאינם נוסעים. תיקון רכב במוסך זול יכול אולי להסתיים במחיר נמוך במיוחד אך התקלה הקרובה אורבת לכם מעבר לפינה ובסופו של דבר הסכום אותו תשלמו יהיה מכופל שכן התקלה ברכב לא נעלמה וסביר להניח שהיא תחזור על עצמה.

אז איך כדאי לבחור מוסך רכב אמין ומורשה?

ראשית ערכו סקר מחירים – עברו בין מספר מוסכים, הכירו את בעליהם ובדקו מי נראה לכם אמין וכדאי, בררו בין המוסכים מה מחיר השירותים השונים, ערכו את הבירור המקדים עוד לפני שיש לכם סיבה לגשת למוסך, בדרך זו תהיו מוכנים מספיק ברגע האמת.

קבלו המלצות מחברים – מומלץ מאוד לגשת למוסכים עליהם קיבלתם המלצות מחברים – חבר קרוב סביר להניח שלא ישקר ויעיד על שירות גרוע שהוא טוב או על מחיר מופקע שהוא נמוך, בררו בין מכירכם וחברים קרובים אודות מוסכים מורשים עימם הם עובדים ומהם הם מרוצים.
קרבת מגורים – העדיפו באופן טבעי מוסך מורשה הנמצא בקרבת אזור מגוריכם גם אם שמעתם על מוסך איכותי שנמצא באזור קריית שמונה סביר להניח שלא תצפינו מהעיר באר שבע הרחוקה עבור אותו מוסך מדופלם. לכן מראש בעת תהליך החיפוש אחר מוסך העדיפו מראש מוסך קרוב על פני מוסך רחוק יותר , לעיתים על פני הפרשי מחירים.
מוסך מורשה ולא חאפר – שימו לב כי המוסך בו בחרתם הוא מוסך מורשה ולא מוסך חברים שעובד בדרך עקיפה ומרמה לקוחות

זכרו כי אם אתם לא אוהבים מוסכים לא אוהבים לבקר בהם ומחפשים מישהו שיבצע את כל הטיפולים והתיקונים עבורכם, תמיד תוכלו לרכוש רכב דרך חברת ליסינג בתנאים של עסקת ליסינג תפעולי או עסקת ליסינג משולבת וכך לחסוך לעצמכם את כל הטרדה והטרחה של הביקור במוסך.

לחזרה לעמוד הבית רכב ליסינג לחצו כאן!