ליסינג מימוני

ליסינג מימוני מהווה למעשה את אחת התמורות הגדולות ביותר בשוק הרכב הישראלי. חברות ליסינג, כלקוחות ענק, מקבלות מהיבואנים הנחות משמעותיות בגין קניית כמות גדולה של רכבים חדשים, ומכך מרוויח גם הצרכן. כיצד? הבה ונבדוק.

עסקת ליסינג מימוני – כך תקנה רכב חדש

עיסקת ליסינגהחלום הורוד של כולנו הוא רכישה של רכב חדש, עם זאת, החלום לעיתים רחוק מאוד בשל מחסור במזומנים. חברות הליסינג מאפשרות לנו לצמצם את הפער בין החלום למציאות בזכות פריסת תשלומים נוחה. הלקוח משלם לחברת הליסינג סכום קבוע מדי חודש בחודשו, וכעבור 3 שנים משלים סכום נוסף והרכב עובר לבעלותו. שיטת הליסינג המימוני מאפשרת ליותר אנשים לרכוש רכבים חדשים, וכולם מרוויחים מכך.

חשיבותו של ליסינג מימוני לשוק הרכב הישראלי

חשוב לזכור שיש הבדל גדול מאוד בין נסיעה ברכב חדש לבין נסיעה ברכב ישן, שכן רכב חדש סובל מפחות תקלות, ועוד פחות מהן באות לידי ביטוי במהלך הנסיעה. נאמר את זה אחרת, מרבית הרכבים התקועים לצד הכביש יהיו רכבים ישנים. יתרה מזאת, רכבים חדשים נוחים יותר להפעלה ובטיחותיים יותר, וכשמתרגמים את כל הנתונים הללו מקבלים נוסחה פשוטה מאוד: יותר רכבים חדשים על הכביש שווה פחות נפגעים בתאונות דרכים. מסיבה זו ליסינג מימוני חשוב כל כך לשוק הרכב הישראלי.

מבחר רכבים בליסינג מימוני

כשאתם מגיעים לסוכנות רכב של יצרן מסוים, אתם מקבלים אפיון מלא של רכבי אותו יצרן, אך לא מילה אחת על המתחרים. חברות ליסינג עובדות כמעט עם כל הרכבים המיובאים לארץ, ולכן מעניקים לכם אפשרויות בחירה מתוחכמות יותר. לקוחות ליסינג מימוני מקבלים סקירה מלאה אודות יתרונות וחסרונות של כל הרכבים הזמינים לצרכן הישראלי, איזו מכונית אמינה יותר, איזו חסכונית יותר ואיזו גדולה יותר. בצורה כזו קל יותר לצרכנים לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלהם.

מסלול ליסינג מימוני

חברות הליסינג סובלות משם רע, ובמיוחד בתחום זה של ליסינג מימוני, זאת משום שיש סברה שהחברות הללו "גונבות" את הלקוחות שלהן. עם זאת, אם נבחן את המצב לעומק נגלה שכל מי שלא קונה רכב במזומן משלם עליו יותר מערכו. בין אם התשלום העודף יעבור לסוכנות הרכב או לחברה פיננסית שהעניקה הלוואה, הרכב יעלה הרבה יותר. מצד שני, לקוחות ליסינג מימוני פתורים מהתרוצצויות בחיפוש אחר הלוואה והחזרתה. העבודה היא מול גוף אחד וזה מקל מאוד על הבירוקרטיה.

רכישת רכב ליסינג במסלול ליסינג מימוני היא הרכישה הנכונה ביותר שאדם יכול לדעת. ליסינג מימוני הוא למעשה מסלול שמציעות חברות הליסינג לאנשים פרטיים שרוצים לקנות רכב חדש. החברות הללו עובדות עם כל הרכבים הפופולאריים ביותר בישראל, ולכן קל יותר לבחור ברכב הנכון לצרכים של כל לקוח. מעבר לכך, פנייה לחברת ליסינג מפשטת משמעותית את תהליך רכישת הרכב.