ליסינג לעסקים קטנים

אודות רכב ליסינג לעסקים קטנים

המחשבה הרווחת בקרב הישראלים היא כי רכב ליסינג לעסקים קטנים הוא מונח שאיננו קשור למציאות שכן רכב חברה הוא מנת חלקם של עסקים גדולים בלבד, עסקים שיכולים להרשות לעצמם את התשלומים הגבוהים עבור הוצאות הרכב השוטפות. שכן אחזקת רכב כוללת תיקונים, טיפולים, דלק ועוד.

בעבר, אכן כך היה הדבר, רכב חברה היה מנת חלקם של עסקים גדולים בלבד. עסקים גדולים היו מחזיקים בצי רכב מפואר כאשר רק עובדים בכירים ובעלי עמדות ניהוליות בחברה היו זוכים ליהנות ולקבל רכב חברה.

ליסינג לעסקיםכיום, בעידן בו רכב חברה הוא לא יותר מאשר רכב ליסינג, רכב המוענק לעובד במסגרת חתימה על הסכם אל מול חברת ליסינג כזו או אחרת, גם חברות ועסקים קטנים יכולים להרשות לעובדיהם את הפריבילגיה של הענקת רכב ליסינג לעובדים. ולא רק זאת, אם בעבר רק עובדים בעלי עמדה ניהולית או תפקיד רב השפעה בארגון היו נהנים מקבלת רכב חברה הרי שהיום רכב ליסינג מוענק לכל אדם שהארגון חושב שמגיע לו, ללא כל קשר להיררכיה הניהולית או מידת ההשפעה על עובדים אחרים.
רכב ליסינג לעסקים קטנים כבר מזמן איננו מייצג רק צ'ופר של המעסיק עבור העובד, רכב ליסינג הוא סמל סטטוס למקום עבודה טוב שמעניק לעובדיו תנאים גבוהים.

יתרונות רכב ליסינג לעסקים קטנים

מדינת ישראל ידועה בהתפתחות הטכנולוגית שלה, חידושים והמצאות צצים כפטריות אחרי הגשם, חברות סטרטאפ, אקזיטים, כל אלו הם מונחים שאינם זרים לישראלים. בעידן של היום, עידן בו חדשנות וטכנולוגיה הם מילות המפתח העיקריות לא יעלה על הדעת שחברת סטרטאפ, עסק קטן עם 14 עובדים שעובדים על פיתוחים טכנולוגיים מקוריים, לא ישיג לעובדיו רכב ליסינג שכן יתרונותיו של רכב ליסינג לעסקים קטנים הם מרובים, להן חלק קטן מהם:

  • רכב ליסינג לעסקים קטנים גורם לעובדים להגיע בזמן – כשמדובר בעסק גדול, לא אחת תפקידו של עובד אחד יכול להתבצע על ידי אדם אחר, אך כשמדובר בעסק קטן, כל איחור של עובד הוא משמעותי, הענקת רכב ליסינג לעובדים בעסקים קטנים מאפשרת לעובדים להגיע בזמן ולעסק כולו להתנהל בצורה מתוקנת.
  • רכב ליסינג לעסקים קטנים מושך עובדים מוכשרים – בעסק קטן כל עובד הוא כוח אדיר, כל עובד הוא מומחה בעל כישורים יוצאי דופן בתחום התמחותו, בעת שעסק קטן רוצה למשוך עובד מסוים לעבוד בחברה שלו, עליו לדאוג לתנאים טובים, אם העסקים הגדולים מציעים רכבים הרי שגם הקטנים ובייחוד חברות הסטארטאפ שמכוונות אל טובי המוחות – חייבים לדאוג להסדר אל מול חברת ליסינג כזו או אחרת עבור עובדיהם.
  • רכב ליסינג לעסקים קטנים סמל ליוקרה ומעמד החברה – חברת סטארטאפ שממוקמת במשרדים במרתף של אתר בניה ושעובדיה מגיעים בכל בוקר למשרד בתחבורה ציבורית תתקשה באופן יחסי לקבל עזרה ממשקיעים, על מנת שעסק קטן יחשב רציני הוא צריך לשדר מעמד , רצינות ויוקרה את כל אלו רכבי עובדים יכולים להשיג.