לימודי תיאוריה

אם הגעתם לגיל שאפשר להתחיל ואתם מעוניינים ללמוד תיאוריה ונהיגה הגעתם למקום הנכון!

לימודי נהיגה הם תהליך אותו כל אדם צריך לעבור, נהיגה ברכב מקנה עצמאות, מעמד ובטחון עצמי ועל כן מומלץ ללמוד נהיגה כבר בגיל צעיר, אך גם אם כבר מזמן עברתם את הגיל עלייכם לדעת כי אף פעם לא מאוחר, קחו ספר תיאוריה ליד ותתחילו ללמוד נהיגה.

איך מתחילים בלימודי נהיגה?

לימודי נהיגה לימודי נהיגה כוללים מספר חלקים לימוד לוח התמרורים, לימוד חוקי הנהיגה, לימוד המכניקה של הרכב ולימוד הנהיגה עצמה.
השלב הראשון בהליך לימודי נהיגה הוא לימודי התיאוריה.
שלב זה הוא מהותי וחשוב ולכן נדרש להשקיע בו ולא לסמוך על הנס. נהיגה בכבישים ללא ידע מספיק היא סכנה לציבור ולעצמכם.

  1. בחירת מורה נהיגה – התייעצו עם חברים ומכרים בנוגע למורה נהיגה אמין ומקצועי התעניינו בנוגע לזמני השיעורים של אותו המורה, שיעורים כפולים, לימודים בזמנים שונים של היממה, הגשה בזמן לטסטים וכמובן מחירי השיעור. תתפלאו לגלות שמחיר שיעורי נהיגה במרכז תל אביב שונה ממחיר שיעור נהיגה בעיר יבנה, אשדוד או ראשון לציון. באופן כללי מחירי השיעורים דומים אך טווח המחירים מגוון ולכן חשוב להתייעץ ולערוך סקר מחירים.
  2. לימודי תיאוריה – לאחר שבחרתם מורה נהיגה מהימן עליכם להתחיל בלימודי תיאוריה, אם התמזל מזלכם ייתכן שמורה הנהיגה בו בחרתם עורך שיעורי לימוד לתיאוריה בלבד, בזוגות, בשלשות או בקבוצות. בדקו מראש אם כך הדבר. בין אם כן ובין אם לאו, עלייכם לדעת כי בכל הנוגע ללימודי תיאוריה עלייכם להשקיע ובטח שלא לזלזל. בקשו ממורה הנהיגה שלכם ספר תיאוריה ולוח תמרורים – התייעצו איתו בכל הנוגע לדברים החשובים ללמידה ובקשו ממנו הסבר קצר על החלק של המנוע והמכניקה ברכב. לצורך לימוד תיאוריה תוכלו גם להשתמש באתרי אינטרנט שונים המציעים סיוע ועזרה בלימוד נהיגה. יתרה מכך בשנים האחרונות ניתן להשיג ברשתות הספרים ערכת לימודי תיאוריה הכוללת ספר חוקי תעבורה, ספרון עם כלל התמרורים, חוברת עם מבחני תיאוריה ישנים ודיסק תרגול. (שימו לב כי אחת לכמה זמן משתנה לוח התמרורים, מתווספים תמרורים חדשים ונעלמים ישנים – לפני תחילת הלימוד וודאו כי הספר בו אתם לומדים הינו עדכני ורלוונטי.)
  3. לימודי נהיגה – ברגע שעברתם את בחינת התיאוריה בהצלחה אתם רשאים להמשיך בלימודי נהיגה עד למעבר הטסט בהצלחה.
  4. סעו בדרכים ישרות ובהצלחה.

 לחזרה לעמוד הבית לחץ כאן !