החלפת רכב

אודות החלפת רכב

החלפת רכב ליסינגאם גם אתם מעוניינים לבצע החלפת רכב ולהחליף את הרכב הישן שלכם ולרכוש חדש, בין שלל האופציות והאפשרויות הקיימות עבורכם ודאי שקלתם לקנות רכב ליסינג. רכב ליסינג הוא למעשה אחד הפיתרונות הפופולאריים ביותר והמשתלמים ביותר שקיימים כיום בשוק.

רכב ליסינג הוא בעל יתרונות רבים כאשר חשוב לתת את הדעת ולהבחין בין סוגי עסקאות הליסינג הקיימות וההבדלים שבין רכב שכור לרכב ליסינג או רכב קנוי.
היתרון הרווח וזה שמוצא חן בעיניי רבים הוא האופציהלבצע החלפת רכב ולקבל רכב חדש בתשלום חודשי קבוע וידוע. אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי על פני חלופות אחרות העומדות בפני הקונה הפוטנציאלי.

עם זאת אנשים רבים אינם מבינים את משמעות הביטוי רכב ליסינג ובמה זה שונה מהשכרה או מקנייה. לכן ננסה לעשות לכם סדר בתוך הבלגן:

מה ההבדל בין רכב ליסינג לבין רכב שכור?

ההבדל בין רכב ליסינג לבין רכב שכור נעוץ בעובדה הפשוטה שעל רכב שכור משלמים סכום חודשי קבוע לחברת ההשכרה והרכב נשאר בבעלותם בעוד שכל רכב ליסינג משלמים תשלום חודשי קבוע לחברת ליסינג. תשלום זה נעשה לאורך תקופת מה, ואם בסוף התקופה תרצו לרכוש את הרכב, תוכלו לעשות זאת בקלות יחסית, מאחר ושילמתם כבר חלק ניכר מהסכום הדרוש. עם זאת, אין חובה לקנות הרכב. במקום זאת ניתן לחתום עסקת ליסינג על רכב אחר ולהזדכות על הסכום ששילמתם. זו הסיבה לכך שקניית רכב ליסינג היא פיתרון אופטימלי לרכישת רכב חדש, מבלי להוציא בבת אחת סכום כסף גדול שלא תמיד קיים.

מה ההבדל בין רכב ליסינג לבין רכב קנוי?

יתרון משמעותי נוסף יש להחלפת רכב בדמות רכישת רכב ליסינג. בניגוד לרכישת רכב הנעשית בחברת רכב מסוימת, הלקוח אינו מוגבל בסוג הדגם של החברה שאליה הוא פנה. בחברת ליסינג, הלקוח יכול לבחור כל דגם, נפח מנוע, צורה, כמות וצבע שמוצא חן בעיניו – כולם מרוכזים תחת קורת גג אחת.