אז איך בוחרים רכב ליסינג?

בעת רכישת רכב חדש ישנם כמה פרמטרים שעליכם להתחשב בהם לפני שאתם מבצעים את עסקת הרכישה בכלל וחכירת רכב ליסינג בפרט:

רכב ליסינג1) גודל הרכב – אם אתם נשואים ויש לכם ילדים, כדאי שתבחרו ברכב משפחתי גדול ומרווח שיוכל לשאת אתכם יחד עם בן הזוג וכל הילדים. אם אתם רווקים ותוציאו מהמשוואה את דעתן של בנות ישראל על גברים עם רכב מפואר, כרגע תוכלו להסתפק ברכב קטן, שיחסוך לכם מקום הן בחנייה, הן בתקציב והן בהוצאות הכסף.

2) נוחות – אם בורכתם בעודף סנטימטרים ואתם גבוהים מהאדם הממוצע, חשוב שתכנסו ותבדקו את הרכב לפני חתימת העסקה. כך למשל אנשים גבוהים צריכים לבדוק שראשם צמודים מדי לגג הרכב, וששדה הראייה שלהם אינו נחסם בעת הנהיגה- חשוב מאוד להקפיד על כך שהרכב יהיה נוח לאדם הנוהג בו. אם אתם רוכשים את הרכב עבור בת הזוג או ילדכם ואתם נמוכים והוא גבוה או לחילופין אתם גבוהים והוא נמוך, הקפידו לחשוב על הנהג ולא על עצמכם..

3) בטיחות – בחרו בדגם שנחשב לאמין ובטיחותי, כדי שתרגישו מוגנים כשאתם נוהגים על הכביש, בפרט אם לקחתם רכב משפחתי גדול שמיועד להסעת כל המשפחה גם יחד..

4) הכרה בהוצאות מס – התשלומים החודשיים עבור רכב ליסינג יכולים להיחשב עבורכם כהוצאה מוכרת עבור רשויות המס. לכן ניתן לדווח עליהם ולקבל הוצאות והחזרים. בררו בחברת הליסינג או אצל רואה החשבון שלכם פרטים נוספים אם אתם זקוקים להם.

5) מחיר הרכב – נסו לעמוד בתקציב שהגדרתם לעצמכם. כל המטרה בחכירת רכב ליסינג היא תשלומים נוחים שיאפשרו לכם בסופו של דבר לקנות רכב בהתאם למגבלות הכלכליות שלכם. נהגו בחוכמה אל תחתמו על שום עסקה, ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני לפני שוידאתם באופן סופי מה גובה התשלומים אותם תשלו.

בהצלחה!